Návod na instalaci číselníků do ISL lékaře (c) S.O.K. Group spol s r.o. Aktualizovaný k 01.06.2020

Pro stahování číselníků nyní doporučujeme používat zabudovaný prohlížeč Microsoft Edge z W10, jehož nová edice umožňuje lépe scanovat stahované aplikace a méně obtěžuje upozorněními na neznámý a možná nebezpečný software. Po spuštění downloadu číselníků z těchto stránek se stáhne soubor CI010122.EXE nebo UPGRADE.EXE do spodní lišty.
1) Najeďte na soubor CI010122.EXE nebo UPGRADE.EXE myší a pravým tlačítkem volte zobrazit ve složce. Někdy lze také přímo soubor spustit z lišty, což záleží na nastavení vnitřní ochrany W10 (windows defender, smart screan atd).
2) Najeďte na soubor CI010122.EXE nebo UPGRADE.EXE myší a poklepáním levým tl. myši soubor spusťte.
3) V dalším event. varování potvrďte, že instalační soubor může provádět změny na Vašem PC.
Zkontrolujte zda je vypnutý ISL nebo není ISL stažený v liště a dále se již řiďte pokyny instalačního souboru. Instalace prohledá Váš pc a nainstaluje číselníky do všech adresářů, kde je ambulantní program ISL, včetně ISL na serveru. V tomto případě spouštějte program u velkých sítí ze síťové stanice, v sítích doktor - sestra spouštějte na serveru. U velkých sítí ještě zkontrolujte zda je před nahráváním ISL ukončen na všech ostatních stanicích. Číselníky je nutno nahrát na všech stanicích kde se dělají samostatně dávky pro zdravotní pojišťovny.
Pozn:
Tento postup lze vytisknout přes prav. tl. myši volbou tisk!
Pokud máte na PC nainstalován antivirový program, tak jej doporučujeme před stahováním číselníků ze spodní lišty např. na 10 min vypnout.
Do souboru CI010122 jsou přidány k číselníkům i nejčastější poslední upgrady ISL.
Do souboru UPGRADE jsou přidány k číselníkům všechny varianty upgradů ISL.
Soubor číselníků pozná, která varianta ISL je pro Váš software vhodná a tu Vám nabídne.